100 Mbps Media Converter

100 Mbps Media Converter

STE-SFMC je 10 / 100mbps Ethernet konvertor koji nudi 1 port jedinstvenog fibera i 1 10 / 100mbps ethernet port. To je jednofrekventni multifunkcijski pretvarač

Chat Sada
Detalji o proizvodu

STE-SFMC 10 / 100mbps Media Converter Opis:

STE-SFMC je 10 / 100mbps Ethernet konvertor koji nudi 1 port 10 / 100Base-FX Single Fiber i 1 port 10 / 100Mbps Ethernet. To je pretvarač medija koji pretvara 10 / 100mbps jedan Fiber na ethernet. Njena prenosna razdaljina može biti od dvosmerne do 20 km do 120 km.

STE-SFMC podržava ST ili SC ili FC konektore. Po vlastitom zahtevu, STE-SFMC se može dizajnirati da dođe sa malim DIP prekidačem, koji primorava pretvarač medija na čisti 10mbps ethernet ili 100mbps ethernet.

Sa kompaktnim dizajnom, težina STE-SFMC pretvarača medija je vrlo lagana, što u velikoj mjeri pomaže u smanjenju transportnog punjenja zbog male težine. To je visoku performansu, troškovno efikasan fiber terminal


>>> Karakteristike:

> Omogućite 1Port Single Fiber i 1 port 10 / 100mbps ethernet port

> Potpuno u skladu sa standardima IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d

> Prilagođeni DIP prekidač za primenu čistog 10mbps ili 100mbps ethernet-a

> Automatsko pregovaranje brzinom od 10 / 100Mbps i Auto-MDI / MDIX za Tx port

> Obezbedite konfiguraciju preklopnika režima poluprečnika / punog dupleksa za Fx port

> Produžite rastojanje od mrežnog prenosa od dvosmernih 20Km do dvosmernih 120Km

> Indikator statusa

> Kompaktan dizajn, mala težina, Plug and Play

> Unutrašnje ili spoljašnje napajanje


Specifikacije:


Standardno

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Tip vlakna

SC / ST / FC

Talasna dužina

780/850/1310 / 1550nm

Send-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Mrežni kabel

> 10BASE-T:

Kategorija 3,4 ili 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs kategorije 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: WDM TX: 1550nm, WDM RX: 1310nm

Dimenzije (ŠxDxV)

95x71x26mm (Spoljno napajanje)

160x130x30mm (Unutrašnja snaga)

Ulazni napon

DC5V1A (Spoljašnja snaga:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V i DC-48V je opcionalno (Unutrašnja snaga)

Operativna temperatura

-20 ℃ do 70 ℃

Store Temperature

-40 ℃ do 75 ℃

Vlažnost

5% ~ 95% bez koagulacije

Hot Tags: 100mbps media converter, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit