8 portova Web Smart Optički prekidači

STE-208-X3XM je upravljački sklop optičkih vlakana koji nudi 8 10 / 100Base-FX vlaknih portova. Podržava port VLAN, kontrolu propusnog opsega porta, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, itd.

Chat Sada
Detalji o proizvodu

Opis:

STE-208-X3XM je 10 / 100mbps fiber plus bakarni prekidači koji dolaze sa websmart & SNMP

funkcija upravljanja .. Sa 8 10 / 100mbps fiber priključkom, optički prekidač STE-208-X3XM lako proširuje vašu mrežu do 80Km. To bi mogla biti dobra opcija za FTTH, FTTO, FTTD rešenja.

STE-208-X3XM podržava web & snmp upravljanje što omogućava lak pristup i upravljanje prekidačem. Podrška Telnet, korisnici mogu daljinski upravljati prekidačem. Kada je mrežno opterećenje suviše teško, korisnici mogu prilagoditi protok mreže pomoću IEEE 802.3X paketa.


>>> Ponudu IEEE 802.1P prioriteta, STE-208-X3XM pruža 3 načina prioriteta.

First-in-First Service: prekidač će prvo preneti ranije primljeni paket podataka.

All-High-Before-Low: preklopnik će prvo preneti high priority data paket.

Robno-težinski-Robin: prekidač će preneti paket podataka u skladu sa težinom zadatka, preneti visoko

prioritetni paket podataka i podaci sa niskim prioritetom naizmenično. Paket podataka koji ima nizak prioritet neće biti odlaganje ili odbacivanje na ovaj način.


>>> Pružanje usluge klase (COS):

Sa konfiguracijom klase usluge i kontrolom prioriteta, STE-208-X3XM implementira Qos funkciju. Podržava visoki i niskog prioriteta paketa podataka, tri režima prioritetnog režima. Ako je izabrana neka portova porta, a visoki prioritet je omogućen, sve pakete podataka koji ulaze u ovaj port će biti mapirati kao prioritet.

Ako je odabrana VLAN oznaka, prekidač će automatski prekloniti 3-cifreni znak prioriteta u Vlan-Tag paketu podataka, ukoliko je ta oznaka visokog prioriteta, to će biti mapiranje kao prioritet. Ukoliko se izabere IP TOS / DS, prekidač će se unscramble 8-cifreni znak u paketu podataka IPV6 / IPV4 automatski, ako je ovaj znak visok prioritet, biće mapiran kao visok prioritet.

STE-208-X3XM Websmart i SNMP upravljaju optičkim prekidačima za pregled unazad


>>> VLAN Multi na Jedan

Ova funkcija odnosi portove kao ciljanu VLAN, drugi portovi mogu dodati u ovaj ciljni VLAN port kao VLAN grupu. Ali, nakon što je ova funkcija aktivna, izvorno podešavanje grupe VLAN može biti zamenjeno ili obrisano.


>>> Broadcast Storm Control

Broadstorm Storm Max Value se odnosi na vrijednost Ograničene oluje ograničene vrijednosti, na primjer, ako Broadcast storm paketi primljeni na 100Mbps u 10ms dostignuće 127 (ili unaprijed postavljena Max Value), prekidač će otkriti da se Oluja Broadcast-a dešava. I započinje program Broadcast Storm Control i odustaje od nepotrebnih paketa oluje.


>>> Port Mirroring:

Za nadgledanje više od jednog porta istovremeno podržava prijem monitoringa portova, slanje praćenja slanja i praćenje portova režima prijema i slanja, podržava nadzor nad različitim VLAN-ovima


>>> Kontrola protoka portova:

kontrola propusnog opsega porta vam omogućava da kontrolišete brzinu prenosa svakog porta, uključujući uzvodno i

i nateraju korisnika određenog porta da koristi preveliki propusni opseg. A korisnik drugih luka će imati stabilni propusni opseg. Ova funkcija se može koristiti u neto kafeu ili širokopojasnoj vezi sa pametnim stambenim prostorom.


>>> Trunk:

Trunk se obično naziva agregacija portova, uglavnom se koristi za vruću rezervnu kopiju, tolerancija greške u gasovodu između uklopnika. Svaki port može biti podešen na 2 ili 4 porta, a port podešen na grupu kanala može se koristiti samo u grupi trupa, bez obzira da li se port koristi u grupi trupa ili ne.


>>> STE-208-X3XM Glavne karakteristike:

> 8 Port 100Base-FX pola / puno dupleks priključak

> 2048 Tabela MAC adresa (4-stepena hašiša)

> Dva reda za QOS (1: 2 ili 1: 4 ili 1: 8 ili 1:16)

> Port-based, 802.1p i IP TOS prioritet

> Skladištite i prosledite arhitekturu i vršite prosleđivanje i filtriranje na neblokirajućoj brzini pune žice

> Funkcija starenja i kontrola protoka 802.3x za potpunu dupleks i funkciju protoka za polu dupleks

> Dužina paketa do 1522 bajta

> Kontrola prolaska zagušenja (HOL)

> IEEE 802.1Q Port VLAN i prilagodljiva VLAN za podršku do 32 VLAN grupe

> Broad filter oluje

> Port Mirroring

> Remote Management od strane Telnet-a

> Veb menadžment

> Upravljanje SNMP-om

> Konfigurišite polu / puno dupleks, auto-pregovaranje i data-komunikaciju putem web interfejsa.


Mrežni protokoli:

> IEEE802.3u 100Base-FX optički Ethernet

> IEEE802.3ah 100Base-BX10

> IEEE802.3x kontrola protoka

> IEEE802.1p prioritet

> IEEE802.1q VLAN

> TCP / IP, DHCP


Opcije optičkog interfejsa

> Pojedinačno jednofazno vlakno, dvostruke talasne dužine, SC / PC konektor, radno rastojanje 20/40 km

> Dual single-mode vlakna, single wavelength, SC / PC konektor, radna udaljenost 20/40/60/80 km

> Dvostruka multi-modna vlakna, jedna talasna dužina, SC / PC konektor, radna udaljenost 2 km


Specifikacija:


Protokol

CSMA / CD

Standardi

IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3X, IEEE 802.1P, IEEE 802.1Q

Stopa transmisije:

10 / 100mbps

Broj portova

8 Port 10 / 100Base-Fx

Fizički priključak

Tx: RJ45 FX: SC, ST, FC

Dužina talasa:

Multimode Fiber: 850nm, 1310nm, jednobojno vlakno: 1310nm, 1550nm

Stopa prenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Režim prebacivanja

Store and Forward

Režim kontrole protoka

IEEE 802.3x kontrola punog dupleksa i kontrola protoka protoka

LED indikator

LED status veze, aktivnost, puno / polududesno, brzina i napajanje na dijagnostičkoj funkciji

Kablovska podrška

10Base-T: 3, 4 ili Cat 5 zaštićeni / neoklopljeni uvijeni par, 100 metara maks.,

100Base-TX: Cat 5 oklopljeni / neoklopljeni uvijeni par, 100 metara maks.

100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm i 10μm na jednofaznim vlaknima i 50, 62.5 i 100μm na multi-modnim vlaknima

Fiber Kablovi

Jednodimenzionalni / višenamenski optički kabl

Stabilnost:

0,2mw / ℃

Potrošnja energije

~ 5W

Napajanje

AC: 220V ili DC: -48V, 50 ~ 60Hz


Vlažnost temperature


Temperatura

Vlažnost

Operacija

-20 ℃ do 70 ℃

10% do 90%

Skladištenje

-40 ℃ do 75 ℃

5% do 95% RH

>>> OEM Uslovi:

Minimalna količina za narudžbinu: 20 kom

Vrijeme isporuke: 29 dana po prijemu uplate

Uvjeti plaćanja: 30-50% unapred rezervisani depozit, saldo se plaća prije isporuke

Garancija: Dvogodišnje zamene koje se isporučuju zajedno sa isporukom redosleda

Uslovi isporuke: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: 8 portova web pametni optički prekidači, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrički, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit