8 + 8 prekidač za optička vlakna

8 + 8 prekidač za optička vlakna

STE-388-X3X1 je optički prekidač sa optičkim vlaknima koji nudi 8 10 / 100Base-Fx optičkih priključaka, plus 8 10 / 100Base-Tx Ethernet portova. Njegova daljina prenosa može biti od 2Km do 120km.

Chat Sada
Detalji o proizvodu

STE-388-X3X1 Optički prekidač Opis:

STE-388-X3X1 je optički prekidač koji nudi 8 * 100Base-Fx optičke portove i 8 * 10 / 100Base-Tx Ethernet portove. Podržava

100mbps singlemode ili multimode fiber ulaz i 10 / 100mbps Ethernet izlaz. Svi portovi STE-388-X3X1 mogu se koristiti kao portovi uzvodno ili nizvodno, možete koristiti Fiber portove ili Ethernet portove za uplink ili downlink. Obično se primjenjuje u rješenjima Fiber to The Office gdje su potrebni višestruki priključci za Fiber / Ethernet.

Glavne karakteristike:

Nudi 8 * 100Base-Fx Fiber ulazne / izlazne portove, SC, ST i FC konektore opciono;

Podržava 100mbps multimode vlakna, prenosna daljina može biti od 2Km do 5Km maksimalno;

Podrška Singlemode vlakna, razmak prenosa može biti od 20Km do 120Km maksimalno

Podržava primopredajnike sa jednim ili jednim jezgrom od 1 * 9

Podrška 8 * 10 / 100mbps auto-pregovaranje Ethernet ulazno / izlazni portovi

U skladu sa standardima IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x

Spremite i prebacite režim prebacivanja

Podržava IEE802.3X punu dupleksu, poludupleksno pražnjenje u zadnjem pritisku

Podržava MAC samo-učenje, 2K MAC adresu

Dinamički LED indikatori

Mini Destop Metal kućište, Plug and play operacija.

Unutrašnje napajanje: Podržava Azija, SAD, Europa, UK standardne utičnice


Glavne aplikacije:

Sa priključkom od 100Mbps Fibre Ulaz, STE-388-X3X1 ima veoma veliki prenosni kapacitet koji može zadovoljiti propusni opseg

zahtevi za over-IP, video preko IP-a i prenosa podataka. Može se primijeniti kao uređaj za distribuciju instaliran u podovima

zgrade ili u kancelariji za distribuciju u kancelarijama. To je odlična opcija za sledeće


aplikacije:

Vlakna do poda

Fiber u kancelariju


Specifikacije:

Standardi

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Topologija

Zvezda

Broj priključaka

8 Port 10 / 100Base-Tx; 8 Port 100Base-Fx

MAC adresa

2K

Stopa prenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Režim prebacivanja

Store-and-Forward

Režim kontrole protoka

IEE802.3X kontrola punog dupleksa i kontrola protoka protoka

LED indikatori

LED status veze, aktivnost, Puna / pola dupleksa, brzina i snaga na dijagnostičkoj funkciji

Mrežni kabel

10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabl do 100m
100Base-Tx: UTP kategorija 5, do 100m

100Base-Fx:
8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm kablovski mod,
50,62,5 i 100μm multi-mode fiber kabla

Napajanje

AC 110-240V, DC5V, 3A unutrašnje napajanje

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

Operacija

-20 ℃ do 70 ℃

10% do 90%

Skladištenje

-40 ℃ do 75 ℃

5% do 95% RH



Hot Tags: 8 + 8 porta fiber switch, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrički, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit