24 + 1 optički prekidač

24 + 1 optički prekidač

STE-31B-X3X1 je optički prekidač sa optičkim vlaknima koji nudi 1 10 / 100Base-Fx fiber priključak, plus 24 10 / 100Base-Tx ethernet portova. Njegova daljina prenosa može biti od 2Km do 120km.

Chat Sada
Detalji o proizvodu

STE-31B-X3X1 24X1 optički prekidač za optiku i bakar Opis:

STE-31B-X3X1 je nepromenjeni brzi Ethernet prekidač koji nudi 24 10 / 100mbps Tx, zajedno sa 1 10 / 100Base-Fx optičkim vlaknima. Usvaja 1X9 fiber transiver koji podržavaju Multimode ili Single mode dvostruko vlakno, dvosmerno jedno vlakno. Udaljenost prolaza može biti od 2Km MM vlakna do 120Km SM vlakna. Na osnovu prilagođenog zahteva, 24X1 optički prekidač može biti sa SC ili ST konektorima. Po zahtevu, 24X1 optički prekidač može biti unapred konfigurisan da omogući fiksni VLan bazirani na portovima. Optički prekidač 24X1 takođe ima verziju za web upravljanje. Model Web-upravljane verzije je STE-31B-X3XM.


Karakteristike:

> 1-port 10 / 100Mbps 1X9 fiber transceivers, SC ili ST konektori opcioni; 24 porta 10 / 100Base-Tx

> U skladu sa standardima IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Štedite i prebacite na režim prebacivanja

> Podržava IEE802.3X full duplex, poludupleksno kontrolu protoka protoka.

> Podržava MAC samo-učenje, 2K MAC adresu

> Dinamički LED indikatori

> Podržava fabrički unaprijed konfiguriranu VLAN bazu na portu

> 19 Inch Rack Mountable Dizajn, Plug i play operacija.


Specifikacije:


Standardno

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologija

Zvezda

Broj portova

24 porta 10 / 100Base-Tx; 1 Port 100Base-Fx

Uplink Portovi

Ništa

MAC adresa

2K

Stopa prenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Režim prebacivanja

Store-and-Forward

Režim kontrole protoka

IEEE 802.3x kontrola punog dupleksa i kontrola protoka protoka

LED indikator

LED status veze, aktivnost, puno / polududesno, brzina i napajanje na dijagnostičkoj funkciji

Mrežni kabel

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabla do 100m

> 100Base-TX: UTP kategorija 5 kabla do 100m

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm i 10μm na jednobojnim vlaknima i 50, 62,5 i

100μm na multi-modnim vlaknima

Napajanje

Unutrašnja snaga

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

Operacija

-20 ℃ do 70 ℃

10% do 90%

Skladištenje

-40 ℃ do 75 ℃

5% do 95% RH



Hot Tags: 24 + 1 optički optički prekidač, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrički, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit