1 + 7 Optički prekidač

1 + 7 Optički prekidač

STE-317-X3X1 je optički prekidač sa optičkim vlaknima koji nudi 1 10 / 100Base-Fx optički priključak, plus 7 10 / 100Base-Tx ethernet portova. Njegova daljina prenosa može biti od 2Km do 120km.

Chat Sada
Detalji o proizvodu

STE-317-X3X1 Optički prekidač Opis:

TheSTE-317-X3X1 je optički prekidač koji nudi 1 100Base-Fx optički port i 7 10 / 100Base-Tx Ethernet portova. Podržava

100mbps singlemode ili multimode fiber ulaz i 10 / 100mbps Ethernet izlaz. Sa visokim kapacitetom ulaznih vlakana,

STE-317-X3X1 je dobar izbor za vlakna za kućne aplikacije.


Glavne karakteristike:

Ponude1 100Base-Fx Fiber ulazni port, SC, ST i FC konektori opcioni;

Isporučuje se sa dvožilnim ili jednožičnim 155Mbps 1 * 9 Fiber Transceivers

Podržava 100mbps multimodno vlakno, prenosna daljina može biti od 20Km do 5Km maksimalno;

Podrška Singlemode vlakna, razmak prenosa može biti od 20Km do 120Km maksimalno

Nudi 7 10 / 100mbps auto-negotiating Ethernet izlaznih portova

Svaki Ethernet RJ45 portovi dolaze sa dinamičkim LED indikatorima, lako se proverava radni status.

U skladu sa standardima IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x

Spremite i prebacite režim prebacivanja

Podržava IEE802.3X puno dupleks, poludupleksno kontrolu protoka protoka.

Podržava MAC samozapošljavanje, 2K MAC adresu

Podržava fabrički unaprijed konfiguriranu VLAN bazu na portu

Mini Destop Metal kućište, Plug and play operacija.

Napajanje:

Spoljno impulsno napajanje sa odličnim kvalitetom,

Radi u 96V-260V AC opsegu, radi savršeno u većini zemalja svijeta.

Omogućena je jačina jačine zvuka koja osigurava dovoljno snage do prekidača

Podržite Azija, SAD, Europa, UK standardne utičnice


Glavne aplikacije:

Sa priključkom od 100Mbps Fiber Input, STE-317-X3X1 ima veoma veliki prenosni kapacitet koji može zadovoljiti zahteve za propusnim opsegom za over-IP, video preko IP i velike prenose podataka. Može se primijeniti kao CPE uređaj u kući pretplatnika koji se povezuje na IP telefon, IP kameru, računar i druge mrežne uređaje. To je odlična opcija za sledeće


aplikacije:

Vlakna do kuće

Fiber u kancelariju

Vlakna do poda


Specifikacije:

Standardno

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologija

Zvezda

Broj portova

7 Port 10 / 100Base-Tx; 1 Port 100Base-Fx

MAC adresa

2K

Stopa prenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Prebacivanje Backplane

Do 1.6Gbps

Režim kontrole protoka

IEEE 802.3x kontrola punog dupleksa i kontrola protoka protoka

LED indikator

LED status veze, aktivnost, puno / polududesno, brzina i napajanje na dijagnostičkoj funkciji

Mrežni kabel

10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabl do 100m

100Base-TX: UTP kategorija 5 kabla do 100m

100Base-Fx:
8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm kablovski mod,
50, 62.5 i 100μm višestruki fiber vlakno

Napajanje

AC 110V-240V, DC5V, 2A Spoljno napajanje,

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

Operacija

-20D do 70D

10% do 90%

Skladištenje

-40D do 75D

5% do 95% RH



Hot Tags: 1 + 7 optički optički prekidač, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrički, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit