Layer 3 Optic Switch 8 portova

Layer 3 Optic Switch 8 portova

STCS3800 je Layer 3 Full Gigabit Fiber Ethernet Switch koji nudi 8 GBIC slotova. To je prekidač brzine 3 žice koji dolazi sa prebacivanjem Layer 2-7 i moćnim QOS funkcijama.

Chat Sada
Detalji o proizvodu

STCS3800 8 Port GBIC Gigabit Layer 3 Routing Switch Opis:

STCS3800 je čist Gigabit sloj 3 prekidač koji nudi 8 GBIC portova. Oba Gigabit TX GBIC modula

i Gigabit GBIC FX moduli mogu se ugraditi u glavni okvir.

STCS3800 Intelligent Ethernet Switch je linija multiplayer prekidača za preduzeća. Raspodela na sloju agregacije, obezbeđuje sigurne konvergirane usluge za srednje velike mreže preduzeća i kampusa.

Podržavajući inteligentnu klasifikaciju protoka 2-7, STCS3800 nudi superiorne multiplayer QoS funkcije koje sprečavaju zagušenje i pomažu u tome da se mrežni saobraćaj pravilno klasificira i prioritetno.

Potpuno integrisan u ChiMa Gigabit porodicu prekidača, STCS3800 nudi savršenu performansu.


>>> Visoki kapacitet prenosa i žičani sloj 2-4

1. Kapacitet preklopa 16 Gbps;

2. 11.9Mpps prosleđivanje;

3. Prebacivanje slojeva 2-7.

>>> Inteligentni QoS

1. Paketni paket od 32M i napredni mehanizam za prevenciju blokade HOL;

2. Politike višeslojne klasifikacije protoka definisane od strane korisnika;

3. Samostalni filtri za paketiranje na svakom portu za inteligentnu diferencijaciju tokova aplikacija;

4. Podrška za IEEE 802.1p i DiffServ Code Point.

5. Podrška širokom spektru ACL filtera.


Specifikacije:


Opis

STCS3800

Sistem

Portovi

8 GigaBit Interface Converter (GBIC) portova

Kapacitet

Preklopni kapacitet

16 G

Stopa prosleđivanja paketa

11.9 Mpps

MAC tabela

8K

VLAN tabela

64

Packet Buffer

Svi portovi deljeni sa 64MB memorijskim puferom

Port ARL Limit

Port Learning je zabranjeno kada se granica prekorači

Da

ARP

4K

VLAN

Port VLAN

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN i Sub-VLAN

Da

ACL

Do 1K pravila

Potrošnja energije

<>

Hardver

Napajanje

100-240VAC, 47-63Hz

Dimenzije (W * D * H)

440 mm x 280 mm x 44,5 mm

Temperatura

Radna temperatura: 0-50 ℃

Temperatura skladištenja: - 40 ~ 70 ℃

Vlažnost

10% -90% bez kondenzacije


>>> Informacije o porudžbini:


Model

Opis

Snaga

STCS3800

8 GBIC slotova

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, optički modul, GE-multimode-850nm, 550meter, LC GBIC modul

SP-GLX-A

1000Base-LX, optički modul, GE-multimode-1310nm, 10km, LC, GBIC modul

SP-GTX-GBIC

10/100 / 1000Base-TX GBIC modul


Hot Tags: sloj 3 optički prekidač 8 portova, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrički, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit