Layer 3 Gigabit Optic Switch 24 porta

Layer 3 Gigabit Optic Switch 24 porta

STCS5024ST je prekidač od 3 gigabitnih vlakana koji nudi 24 Gigabit SFP slota, plus 4 gigabitne ethernet portove. To je inteligentni višeslojni sigurnosni prekidač koji je specijalno dizajniran za aplikacije visoke gigabitne mreže visoke sigurnosti.

Chat Sada
Detalji o proizvodu

STCS5024ST 24 Port Gigabit SFP + 4 Port 10/100 / 1000Base-T Layer 3 Gigabit Switch Opis:

Sigurnosni inteligentni višeslojni prekidač STCS5024 je prekidač nove generacije za sigurnost mreže. Nudi višekorisničke i visoke performanse. Sa velikim kapacitetom i visokim performansama, on takođe ima naprednu sigurnost. To je premijum opcija za kontrolu pristupa sloju konvergencije malih ili srednjih MAN ili pristupnog prekidača za korisnike preduzeća.


Napredna sigurnost:

Danas se mreža suočava sa svim vrstama bezbednosnih pretnji, tajnim curenjem i napadi. Multifunkcijski prekidač bezbednosne inteligencije STCS5024ST je opremljen naprednim sigurnosnim funkcijama kako bi se obezbedio siguran rad mreže. Podržava sveobuhvatne ACL politike kontrole pristupa, uključujući: ACL, IP protokol (TCP / UDP) baziran na ACL, ACL baziran na broju TCP portova, ACL baziran na broju UDP portova i ACL na bazi vremena; Može identifikovati terminale pravne usluge sa ograničenim VLAN-IP-MAC; podržava protokol kontrole pristupa 802.1x korisniku, pruža efikasniju kontrolu nad korisničkim portovima od tradicionalne metode; Funkcija ograničavanja MAC adrese porta može kontrolirati broj domaćina koji pristupa određenom portu;

Podržava PVLAN, nudi striktno segregaciju portova unutar 802.1Q VLAN-a, obezbeđuje visoku sigurnost preko servisa

operacija; Patentirana tehnika zaštite CPU proverava i filtrira podatke poslate CPU-u kako bi izbegla zlonamerni napad; Nekoliko autentikacija za protokole kao što su RIP, OSPF, itd. (Obična verifikacija autentičnosti,

MD5 autentikacija) kako bi se osigurala kontrolna sposobnost rute i mrežne topologije, koja nudi veću sigurnost;


Fleksibilan QOS

Sigurnosni višeslojni prekidač STCS5024ST podržava inteligentni QoS kako bi zadovoljio zahtev visokog kvaliteta

glasovne, video i druge multimedijalne usluge u realnom vremenu:

Prioritet zasnovan na IEEE802.1P označenim informacijama i uslugama klasifikacije protoka četvrti;

Podržava višeslojni CoS i ToS na bazi protoka kako bi zadovoljio potrebe multimedijalnih servisa u realnom vremenu kao što je video konferencija; Samo-definirana višeslojna pravila klasifikacije protoka, sa 1024 pravila protoka podržana na jednom uređaju; 8 prioritetnih redova za svaki port, sa sprečavanjem zagušenja i oblikovanjem protoka;


Sveobuhvatna podrška za protokol rutiranja

Sigurnosni višeslojni prekidač STCS5024ST podržava bogat skup routing tehnologije koji pokriva skoro sve postojeće postojeće tehnologije rutiranja.

Podržava unicast protokole rutiranja: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statičko rutiranje;

Podržava multicast routing protokole: IGMP, PIM-SM;

Podržava redundant backup protokol: VRRP.

Prikladno održavanje i kontrola

Podržava NM metode kao što su SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Podržava BOOTP, TFTP i FTP za brzo nadogradnju softvera.


Specifikacije:


Model NO

STCS5024ST

> Sistem

Broj porta

24 Port Gigabit SFP; 4 porta 10/100 / 1000Base-T Combo

Preklopni kapacitet

48G

Mogućnost prosleđivanja paketa

> 35.7Mpps

Potrošnja energije

<>

> Osnovne performanse

Tabela MAC adresa

32K

Unos tablica rutiranja

8K

Buffer Capacity

Zajednički 32M

Režim prosleđivanja

Store-and-forward

> Kontrola mreže i protoka

PVLAN

Da

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 prioritetnih redova po portu; oblikovanje protoka i bogate metode raspoređivanja

Metode dispečiranja u redovima

WRR, SP, WRR + SP

Port Convergence

FE, konvergencija portova GE; maksimalno 32 grupe sa 8 luka po grupi

Protokoli rutiranja

Unicast

Statički Routing, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Routing Policy

Da

Broj interfejsa za usmeravanje

512

Sigurnosna funkcija

802.1X

Da

Web portal

Da

ACL

1K

Ograničenje MAC adrese

Da

Broadcast Strom Suppression

Da

Zaštita procesora

Da

Ograničenje brzine porta

8K granularnosti

Funkcije upravljanja

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

Da

CLI

Da

Dimenzija (L * W * H)

443mm × 360mm × 44,5mm

443mm x 280mm x 66.7mm

Radno okruženje

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% bez kondenzacije

Težina

<>


Informacije o nalogu:



Model

Opis

Snaga

STCS5024ST

24 porta Gigabit SFP interfejsa, 4 Port Gigabit TX combo

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modul-GE-100 metara -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP optički modul-GE-multimode-850nm-550meter-LC optički konektor-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optički modul-GE-jedan mod-1310nm-10 kilometar-LC optički konektor-3.3v




Hot Tags: sloj 3 gigabitni optički prekidač 24 porta, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrički, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit